Camp Zlaté Kopyto-Kopytovská Dolina

  

    Camp Zlaté kopyto sa nachádza v rekreačnej oblasti Šindliar – Lipovce – Lačnov. Rekreačné zariadenie a jeho okolie poskytujú vynikajúce možnosti pre rodinné a firemné stretnutia, ale aj na organizovanie školských výletov, detských letných táborov, športových sústredení či turistických zrazov.

    Zariadenie poskytuje ubytovanie v hlavnej budove s kapacitou 39 osôb v 4 – 6 posteľových izbách a v chatkách celkovo pre 32 osôb. V hlavnej budove sa nachádza jedáleň a spoločenská miestnosť s televízorom, videom a spoločenskými hrami. Sociálne zariadenia sú spoločné a nachádzajú sa na prízemí vedľa vstupu do budovy a na prvom poschodí sú umiestnené umyvárky so sprchami.

    Areál strediska je umiestnený v závere Kopytovskej doliny, ktorá je turistickým cieľom a zároveň križovatkou mnohých turistických trás. Vo vzdialenosti asi 200 m od areálu si môžu návštevníci obzrieť zaujímavú technickú pamiatku Zrubovaná cesta.

    Pre aktívnu rekreáciu je pre hostí k dispozícií volejbalové a futbalové ihrisko, pre najmenších hojdačky a na relaxáciu poslúži bazén so solárnym ohrevom. Zariadenie poskytuje služby certifikovaného turistického sprievodcu a nezabudnuteľným zážitkom pre turistov môže byť jazda na koni.

 

    Kontakt a ďalšie informácie:

Camp ZLATÉ KOPYTO

Kopytovská dolina

MVDr. Oto Kandráč

Informácie: 0905 273 810

Tel.: 051/774 34 49

camp@zlatekopyto.sk

www.zlatekopyto.sk