Horský hotel Canyon*

 

    V krásnom prostredí vidieka a malebných dedín sa v chránenej oblasti nachádza moderný Horský hotel Canyon. Tento hotel je skvelým miestom na relaxáciu, upevnenie zdravia a načerpanie novej duševnej a telesnej sily.

    Hotel Canyon s kapacitou cez 100 lôžok poskytuje okrem ubytovacích, stravovacích a relaxačných služieb aj priestor pre organizovanie rôznych školení, firemných rokovaní, konferencií, spoločenských udalostí a výletov do blízkeho okolia.

    Ubytovacia časť poskytuje komfortné priestory pre náročných v 5 apartmánoch a 18 izbách, ako aj turistické ubytovanie pre menej náročných hostí. K dispozícií je priestranná hotelová reštaurácia s kapacitou 100 miest s výbornou ponukou tradičnej slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyne, ktorá určite prispeje k tomu, aby návštevník strávil príjemný pobyt, na ktorý bude v dobrom spomínať. Snack bar s kapacitou do 80 miest poskytuje barové, kaviarenské a reštauračné sedenie, kde si hosť môže vychutnať posedenie pri západe slnka alebo pochutnať si na lahodnej káve a kvalitnom víne. V lete je otvorená letná terasa s výhľadom na okolitú krajinu, ktorá dopĺňa gastronomické služby hotela.

 

    Kontakt a ďalšie informácie:

Horský hotel Canyon *

082 36 Lipovce 158

Lipovce

Slovensko

tel.:  0903 601 973

tel.: 051 / 7918 231

fax: 051 / 7918 234

e-mail: canyon@nextra.sk

https://www.hotel-canyon.sk/